User hash (8.x-1.3) - en to id translation catalogue (7 entries)

en: Settings
id: Pengaturan

en: Display
id: Tampilan

en: User ID
id: ID Pengguna

en: Custom
id: Tersuai

en: User profile
id: Profil anggota

en: Uses
id: Penggunaan

en: User list
id: Daftar anggota
