User hash (8.x-1.3) - en to no translation catalogue (6 entries)

en: Settings
no: Innstillinger

en: Display
no: Skjermbilde

en: User ID
no: Bruker-ID

en: Custom
no: Tilpasset

en: Uses
no: Bruker

en: User list
no: Brukerliste
