User hash (8.x-1.4) - en to es translation catalogue (8 entries)

en: Settings
es: Configuración

en: Display
es: Presentación

en: User ID
es: ID de Usuario

en: Custom
es: Personalizado

en: Algorithm
es: Algoritmo

en: User profile
es: Perfil de usuario

en: Uses
es: Usos

en: User list
es: Lista de usuarios
