User hash (8.x-1.4) - en to fi translation catalogue (7 entries)

en: Settings
fi: Asetukset

en: Display
fi: Näyttö

en: User ID
fi: Käyttäjän ID

en: Custom
fi: Oma

en: User profile
fi: Käyttäjäprofiili

en: Uses
fi: Käyttää

en: User list
fi: Käyttäjälista
