User hash (8.x-1.4) - en to lt translation catalogue (7 entries)

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Display
lt: Rodymas

en: User ID
lt: Nario ID

en: Custom
lt: Savitas

en: User profile
lt: Vartotojo profilis

en: Uses
lt: Naudoja

en: User list
lt: Narių sąrašas
