User hash (8.x-1.4) - en to lv translation catalogue (6 entries)

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Display
lv: Ekrāns

en: User ID
lv: Lietotāja ID

en: Custom
lv: Pielāgots

en: Uses
lv: Lieto

en: User list
lv: Lietotāju saraksts
