User hash (8.x-1.4) - en to sl translation catalogue (5 entries)

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Display
sl: Prikaz

en: Custom
sl: Prilagojeno

en: Uses
sl: Uporablja

en: User list
sl: seznam uporabnikov
