User history (8.x-1.0-alpha1) - en to br translation catalogue (10 entries)

en: Delete
br: Dilemel

en: Edit
br: Kemmañ

en: Password
br: Ger-tremen

en: Settings
br: Arventennoù

en: View
br: Gwel

en: Email
br: Chomlec'h postel

en: Last login
br: Kevreañ diwezhañ

en: Language code
br: Yezh ar c'hod

en: About
br: Diwar-benn

en: The password of this user (hashed).
br: Ger-tremen an implijer-mañ (mesk-divesk).
