User history (8.x-1.0-alpha1) - en to ga translation catalogue (6 entries)

en: Delete
ga: Scrios

en: Edit
ga: Cuir in eagar

en: Password
ga: Pasfhocal

en: View
ga: Féach ar

en: History
ga: Stair

en: Email
ga: Seoladh R-phost
