User history (8.x-1.0-alpha1) - en to ku translation catalogue (17 entries)

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Action
ku: کردار

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: Password
ku: وشەنهێنی

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: Name
ku: ناو

en: Label
ku: پێناس

en: View
ku: پیشاندان

en: History
ku: مێژوو

en: Email
ku: ئیمێل

en: User ID
ku: ID ی بەکارهێنەر

en: Active
ku: چالاکە

en: Custom
ku: درووستکراو

en: Last login
ku: دوا چوونەژوورەوە

en: Blocked
ku: بلۆککراوە

en: Language code
ku: کۆدی زمان

en: About
ku: دەربارە
