User history (8.x-1.0-alpha2) - en to ps translation catalogue (16 entries)

en: Delete
ps: ړنګول

en: Action
ps: چار

en: Edit
ps: سمون

en: Password
ps: پټ توری

en: Settings
ps: امستنې

en: Name
ps: نوم

en: View
ps: ليد

en: History
ps: تاريخ

en: User
ps: غړی

en: Email
ps: بریښنالیک

en: Active
ps: فعال

en: User name
ps: کارن نوم

en: User status
ps: غړي الت

en: Timezone
ps: مهال سيمه

en: About
ps: په اړه

en: User roles
ps: د غړي دندې
