User history (8.x-1.0-alpha3) - en to ml translation catalogue (14 entries)

en: Delete
ml: മായ്ക്കുക

en: Action
ml: പ്രവര്‍ത്തി

en: Edit
ml: തിരുത്തുക

en: Password
ml: പ്രവേശന വാക്ക്

en: Settings
ml: ക്രമീകരണങ്ങള്‍

en: Name
ml: പേര്

en: Label
ml: അടയാളം

en: View
ml: കാഴ്ച്ച

en: History
ml: ചരിത്രം

en: User
ml: ഉപയോക്താവ്

en: Email
ml: ഇമെയിൽ

en: Active
ml: സജീവമായ

en: Timezone
ml: സമയമേഖല

en: Language code
ml: ഭാഷയുടെ കോഡ്
