User history (8.x-1.0-alpha3) - en to mr translation catalogue (14 entries)

en: Delete
mr: मिटवा

en: Action
mr: कृती

en: Edit
mr: संपादन

en: Password
mr: परवलीचा शब्द

en: Settings
mr: संरचना

en: Name
mr: नाव

en: Label
mr: खूणचिठ्ठी

en: View
mr: बघा

en: History
mr: इतिहास

en: User
mr: सदस्य

en: Email
mr: ईमेल

en: Active
mr: सक्रिय

en: Blocked
mr: प्रतिबंधीत

en: Language code
mr: भाषेची संकेताक्षरं
