User history (8.x-1.0-alpha3) - en to no translation catalogue (31 entries)

en: Delete
no: Slett

en: Action
no: Handling

en: Edit
no: Rediger

en: Password
no: Passord

en: Settings
no: Innstillinger

en: Name
no: Navn

en: Label
no: Etikett

en: View
no: Vis

en: History
no: Historikk

en: User
no: Bruker

en: Email
no: E-post

en: User ID
no: Bruker-ID

en: Active
no: Aktiv

en: Last access
no: Sist tilkoblet

en: Last login
no: Sist innlogget

en: Blocked
no: Blokkert

en: User name
no: Brukernavn

en: User status
no: Brukerstatus

en: Timezone
no: Tidssone

en: Language code
no: Språkkode

en: About
no: Om

en: User roles
no: Brukerroller

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
no: Det oppstod en feil under bearbeiding av @operation med argumenter: @args

en: Add fields
no: Legg til felter

en: Whether the user is active or blocked.
no: Hvorvidt brukeren er aktiv eller blokkert.

en: The email address used for initial account creation.
no: Epostadressen som ble brukt da kontoen ble opprettet.

en: The roles the user has.
no: Rollene brukeren har.

en: Preferred admin language code
no: Foretrukket administrasjonspråk-kode

en: Preferred language code
no: Foretrukket språkkode

en: The password of this user (hashed).
no: Passordet til brukeren (hashet).

en: Initial email
no: Første e-post
