User history (8.x-1.0-alpha4) - en to vi translation catalogue (21 entries)

en: Delete
vi: Xóa

en: Action
vi: Thao tác

en: Edit
vi: Sửa

en: Password
vi: Mật khẩu

en: Settings
vi: Thiết lập

en: Name
vi: Tên

en: Label
vi: Nhãn

en: View
vi: Xem

en: History
vi: Lịch sử

en: User
vi: Người dùng

en: Email
vi: Thư điện tử

en: User ID
vi: ID người dùng

en: Active
vi: Hoạt động

en: Last access
vi: Lần truy cập cuối

en: Last login
vi: Đăng nhập cuối

en: Blocked
vi: Đã khóa

en: User name
vi: Tên người dùng

en: Timezone
vi: Múi giờ

en: Language code
vi: Mã ngôn ngữ

en: About
vi: Giới thiệu

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
vi: Gặp lỗi khi xử lý @operation với tham số: @args
