User history (8.x-1.0-alpha5) - en to kk translation catalogue (15 entries)

en: Delete
kk: Өшіру

en: Action
kk: Әрекет

en: Edit
kk: Өңдеу

en: Password
kk: Құпиясөз

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: Name
kk: Аты

en: Label
kk: Атауы

en: View
kk: Қарау

en: History
kk: Тарих

en: User
kk: Пайдаланушы

en: User ID
kk: Қолданушының ID

en: Active
kk: Белсенді

en: Last access
kk: Соңғы қатынас

en: Blocked
kk: Бұғатталған

en: Language code
kk: Тілдің коды
