User history (8.x-1.0-alpha6) - en to be translation catalogue (21 entries)

en: Delete
be: Выдаліць

en: Action
be: Дзеянне

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Password
be: Пароль

en: Settings
be: Налады

en: Name
be: Імя

en: Label
be: Подпіс

en: View
be: Праглядзець

en: History
be: Гісторыя

en: User
be: Карыстальнік

en: Email
be: Адрас E-mail

en: User ID
be: ID карыстальніка

en: Active
be: Актыўна

en: File name
be: Імя файла

en: Last access
be: Апошні дасяг

en: Last login
be: Апошні ўваход

en: Blocked
be: Заблакавана

en: User status
be: Статус карыстальніка

en: Timezone
be: Гадзінны пояс

en: Language code
be: Код мовы

en: About
be: Аб
