User history (8.x-1.0-alpha6) - en to he translation catalogue (24 entries)

en: Delete
he: מחיקה

en: Action
he: פעולה

en: Edit
he: עריכה

en: Password
he: סיסמה

en: Settings
he: הגדרות

en: Name
he: שם

en: Label
he: תווית

en: View
he: צפיה

en: History
he: היסטוריה

en: User
he: משתמש

en: Email
he: דוא"ל

en: User ID
he: מזהה משתמש

en: Active
he: פעיל

en: File name
he: שם קובץ

en: Last access
he: כניסה אחרונה

en: Last login
he: התחבר לאחרונה

en: Directory
he: סיפרייה

en: Blocked
he: חסום

en: User name
he: שם משתמש

en: User status
he: סטטוס המשתמש

en: Timezone
he: איזור זמן

en: Language code
he: קוד השפה

en: About
he: אודות

en: User roles
he: תפקידי משתמש
