User history (8.x-1.0-alpha6) - en to ka translation catalogue (21 entries)

en: Delete
ka: წაშლა

en: Action
ka: ოპერაცია

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Password
ka: პაროლი

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: Name
ka: სახელი

en: Label
ka: სათაური

en: History
ka: ისტორია

en: User
ka: მომხმარებელი

en: Email
ka: ელ. ფოსტა

en: User ID
ka: მომხმარებლის ID

en: Active
ka: აქტიური

en: File name
ka: ფაილის სახელი

en: Last access
ka: ბოლო ვიზიტი

en: Last login
ka: ბოლო ავტორიზაცია

en: Directory
ka: დირექტორია

en: Blocked
ka: დაბლოკილი

en: User name
ka: მომხმარებლის სახელი

en: User status
ka: მომხმარებლის სტატუსი

en: Timezone
ka: სასაათო სარტყელი

en: Language code
ka: ენის კოდი
