User history (8.x-1.0-beta1) - en to af translation catalogue (17 entries)

en: Delete
af: Vee uit

en: Action
af: Aksie

en: Login
af: Gebruiker

en: Edit
af: Wysig

en: Password
af: Wagwoord

en: Settings
af: Verstellings

en: Name
af: Naam

en: View
af: Wys

en: History
af: Geskiedenis

en: Mail
af: E-pos

en: User
af: Gebruiker

en: Created
af: Geskep

en: Active
af: Aktief

en: Roles
af: Rolle

en: Last access
af: Laaste toegang

en: Blocked
af: Geblokkeer

en: Language code
af: Taalkode
