User history (8.x-1.0-beta1) - en to bo translation catalogue (29 entries)

en: Status
bo: གནས་སྟངས

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Action
bo: བྱ་འགུལ

en: Login
bo: ནང་འཇུག

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: Password
bo: གསང་གྲངས

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Name
bo: མིང

en: Label
bo: ཁ་བྱང

en: View
bo: ལྟ་ཞིབ

en: History
bo: ལོ་རྒྱུས

en: Mail
bo: འཕྲིན་ཡིག

en: User
bo: སྤྱོད་མཁན

en: Email
bo: གློག་ཡིག

en: User ID
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་ཨང་རྟགས

en: Created
bo: གསར་འཛུགས་བྱས་ཟིན

en: Active
bo: སྤྱོད་ཆོག་པ

en: Roles
bo: འགན་ནུས

en: File name
bo: ཡིག་ཆའི་མིང

en: Last access
bo: ཐེངས་རྫེས་མའི་བེད་སྤྱོད

en: Last login
bo: ཐེངས་རྗེས་མའི་ནང་འཇུག

en: Blocked
bo: བཀག་ཚར་པ

en: Changed
bo: བསྒྱུར་ཚར

en: User name
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་མིང་།

en: Timezone
bo: དུས་ཚོད་ཁུལ

en: Language code
bo: སྐད་རིགས་ཀྱི་ཨང་རྟགས

en: About
bo: གསལ་བཤད

en: User roles
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་འགན་ནུས

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
bo: @operation་དང་འཇུག་གྲངས་@args་མཉམ་དུ་སྒྲིག་བཟོ་བྱེད་དུས་ནོར་འཁྲུལ་ཞིག་བྱུང་འདུག
