User history (8.x-1.0-beta1) - en to lv translation catalogue (32 entries)

en: Status
lv: Statuss

en: Delete
lv: Dzēst

en: Action
lv: Darbība

en: Login
lv: Pieslēgties

en: Edit
lv: Labot

en: Password
lv: Parole

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Name
lv: Nosaukums

en: Label
lv: Etiķete

en: View
lv: Skatīt

en: History
lv: Vēsture

en: Mail
lv: Pasts

en: User
lv: Lietotājs

en: Email
lv: E-pasts

en: User ID
lv: Lietotāja ID

en: Created
lv: Izveidots

en: Active
lv: Aktīvs

en: Roles
lv: Lomas

en: File name
lv: Faila nosaukums

en: Last access
lv: Piedējās piekļuves laiks

en: Last login
lv: Pēdējā pieslēgšanās

en: Directory
lv: Direktorija

en: Blocked
lv: Bloķēts

en: Changed
lv: Labots

en: User name
lv: Lietotāja vārds

en: User status
lv: Lietotāja statuss

en: Timezone
lv: Laikajosla

en: Language code
lv: Valodas kods

en: File format
lv: Faila formāts

en: About
lv: Par

en: User roles
lv: Lietotāja lomas

en: Processed @current out of @total.
lv: Apstrādātas @current no @total.
