User history (8.x-1.0-beta1) - en to pl translation catalogue (42 entries)

en: Delete
pl: Usuń

en: Action
pl: Akcja

en: Login
pl: Zaloguj

en: Edit
pl: Edytuj

en: Password
pl: Hasło

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Name
pl: Nazwa

en: Label
pl: Etykieta

en: View
pl: Widok

en: History
pl: Historia

en: Mail
pl: Poczta

en: User
pl: Użytkownik

en: User ID
pl: ID użytkownika

en: Created
pl: Utworzono

en: Active
pl: Aktywne

en: Roles
pl: Role

en: File name
pl: Nazwa pliku

en: Last access
pl: Ostatni dostęp

en: Last login
pl: Ostatnie logowanie

en: Directory
pl: Katalog

en: Blocked
pl: Zablokowany

en: Changed
pl: Zmieniono

en: User name
pl: Nazwa użytkownika

en: User status
pl: Status użytkownika

en: Timezone
pl: Strefa czasowa

en: Language code
pl: Kod języka

en: File format
pl: Format pliku

en: About
pl: O stronie

en: User roles
pl: Role użytkowników

en: Processed @current out of @total.
pl: Ukończono @current z @total.

en: Difference
pl: Różnica

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
pl: Wystąpił błąd w trakcie wykonywania @operation z argumentami : @args

en: Add fields
pl: Dodaj pola

en: Whether the user is active or blocked.
pl: Czy użytkownik jest aktywny czy zablokowany.

en: An error occurred during processing
pl: W trakcie przetwarzania wystąpił błąd

en: Langcode
pl: Kod języka

en: The email address used for initial account creation.
pl: Adres e-mail używany do tworzenia konta początkowego.

en: The roles the user has.
pl: Role nadane użytkownikowi.

en: Preferred admin language code
pl: Kod preferowanego języka administracyjnego

en: Preferred language code
pl: Kod preferowanego użytkownika

en: The password of this user (hashed).
pl: Hasło tego użytkownika (zahaszowane)

en: Initial email
pl: Początkowy adres e-mail
