User history (8.x-1.0-beta2) - en to km translation catalogue (23 entries)

en: Status
km: ស្ថានភាព

en: Delete
km: លុប

en: Action
km: អំពើ

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: Password
km: ពាក្យ​សម្ងាត់

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: Label
km: ស្លាក

en: View
km: មើល

en: History
km: ប្រវត្តិ

en: User
km: អ្នក​ប្រើ

en: Email
km: អ៊ីមែល

en: User ID
km: លេខ​សម្គាល់​អ្នក​ប្រើ

en: Created
km: បាន​បង្កើត

en: Active
km: សកម្ម

en: Roles
km: តួនាទី​

en: File name
km: ឈ្មោះ​ឯកសារ

en: Last access
km: ចូលដំណើរការ​ចុងក្រោយ

en: Last login
km: ការ​ចូល​ចុង​ក្រោយ

en: Blocked
km: បាន​ទប់ស្កាត់

en: Timezone
km: តំបន់​ពេលវេលា

en: Language code
km: កូដ​ភាសា

en: About
km: អំពី
