User history (8.x-1.0-beta2) - en to lo translation catalogue (7 entries)

en: Delete
lo: ລຶບ

en: Login
lo: ເຂົ້າລະບົບ

en: Edit
lo: ດັດແກ້

en: Password
lo: ລະຫັດຜ່ານ

en: View
lo: ພາບລວມ

en: History
lo: ປະຫວັດ

en: Active
lo: ກຳລັງໃຊ້ງານ
