User history (8.x-1.0-beta2) - en to oc translation catalogue (29 entries)

en: Status
oc: Estatut

en: Delete
oc: Suprimir

en: Action
oc: Accion

en: Login
oc: Identificant

en: Edit
oc: Modificar

en: Password
oc: Senhal

en: Settings
oc: Paramètres

en: Name
oc: Nom

en: Label
oc: Etiqueta

en: View
oc: Veire

en: History
oc: Istoric

en: Mail
oc: Corrièrs electronic

en: User
oc: Utilizaire

en: Email
oc: Corrièr electronic

en: User ID
oc: Identificant (ID) utilizaire

en: Created
oc: Creat(ada)

en: Active
oc: Actiu

en: Roles
oc: Ròtles

en: File name
oc: Nom del fichièr

en: Last access
oc: Darrièr accès

en: Last login
oc: Darrièra connexion

en: Blocked
oc: Blocat

en: Changed
oc: Modificat

en: Timezone
oc: Fus orari

en: Language code
oc: Còde de la lenga

en: About
oc: A prepaus

en: User roles
oc: Ròtles de l'utilizaire

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
oc: Una error s'es producha al moment del traitement de @operation amb per arguments : @args

en: Whether the user is active or blocked.
oc: Se l'utilizaire es actiu o blocat.
