User history (8.x-1.0-beta2) - en to te translation catalogue (22 entries)

en: Status
te: స్థితి

en: Delete
te: తొలగించు

en: Action
te: చర్య

en: Login
te: ప్రవేశించుము

en: Edit
te: మార్చు

en: Password
te: సంకేతపదం

en: Settings
te: అమరికలు

en: Name
te: పేరు

en: Label
te: లేబుల్

en: View
te: చూడు

en: History
te: చరితం

en: Mail
te: మెయిల్

en: User
te: వాడుకరి

en: Email
te: ఈమెయిలు

en: User ID
te: వాడుకరి ID

en: Created
te: సృష్టితం

en: Roles
te: పాత్రలు

en: Last access
te: చివరి దర్శనం

en: Last login
te: చివరి ప్రవేశం

en: Timezone
te: కాల మండలం

en: Language code
te: భాషా సంకేతం

en: About
te: గురించి
