User history (8.x-1.0-rc1) - en to bg translation catalogue (24 entries)

en: Status
bg: Статус

en: Delete
bg: Изтриване

en: Action
bg: Действие

en: Edit
bg: Редактирай

en: Reset
bg: Рестартирай

en: Password
bg: Парола

en: Settings
bg: Настройки

en: Name
bg: Име

en: Label
bg: Заглавие

en: View
bg: Прегледай

en: History
bg: История

en: Mail
bg: Адрес e-mail

en: User
bg: Потребител

en: Email
bg: Е-поща

en: User ID
bg: ID на Потребителя

en: Created
bg: Създадено

en: All
bg: Всички

en: Page
bg: Страница

en: Roles
bg: Роли

en: Last access
bg: Последен достъп

en: Id
bg: Номер

en: Directory
bg: Директория

en: Apply
bg: Търси

en: Language code
bg: Код на език
