User history (8.x-1.0-rc1) - en to jv translation catalogue (26 entries)

en: Delete
jv: Busak

en: Action
jv: Aksi

en: Edit
jv: Sunting

en: Reset
jv: Baléknā

en: Password
jv: Sandhi

en: Settings
jv: Sétingan

en: Name
jv: Jeneng

en: Label
jv: Judul

en: View
jv: Tampilan

en: History
jv: Sejarah

en: Mail
jv: Surat

en: User
jv: Panganggo

en: User ID
jv: ID panganggo

en: Created
jv: Digawé

en: All
jv: Kabèh

en: Page
jv: Kācā

en: Roles
jv: Parāgā

en: File name
jv: Jeneng berkas

en: Last access
jv: Aksés terakhir

en: Last login
jv: Login terakhir

en: Desc
jv: Urut Mundur

en: Timezone
jv: Zona wektu

en: Language code
jv: Kode bāsā

en: About
jv: Ngenani

en: - All -
jv: - Kabeh -

en: Asc
jv: Urut Maju
