User history (8.x-1.0-rc1) - en to nn translation catalogue (18 entries)

en: Delete
nn: Slett

en: Edit
nn: Rediger

en: Reset
nn: Sett til standard

en: Password
nn: Passord

en: Settings
nn: Innstillingar

en: Name
nn: Namn

en: Label
nn: Etikett

en: View
nn: Sjå på

en: History
nn: Historikk

en: User
nn: Brukar

en: Created
nn: Laga

en: All
nn: Alle

en: Page
nn: Nettside

en: Roles
nn: Roller

en: Sort by
nn: Sorter etter

en: Apply
nn: Bruk

en: Language code
nn: Språkkode

en: - All -
nn: - Alle -
