User history (8.x-1.0-rc2) - en to ar translation catalogue (36 entries)

en: Status
ar: الحالة

en: Delete
ar: حذف

en: Action
ar: إجراء

en: Edit
ar: تحرير

en: Reset
ar: إعادة الضبط

en: Password
ar: كلمة المرور

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Name
ar: الاسم

en: Label
ar: التسمية

en: View
ar: عرض

en: History
ar: الأرشيف

en: Mail
ar: البريد الإلكتروني

en: User
ar: المستخدم

en: Email
ar: البريد الإلكتروني

en: User ID
ar: معرف المستخدم

en: Created
ar: الإنشاء

en: All
ar: الكل

en: Page
ar: الصفحة

en: Roles
ar: الأدوار

en: File name
ar: اسم الملف

en: Last access
ar: آخر وصول

en: Last login
ar: آخر تسجيل للدخول

en: Desc
ar: تنازلي

en: Directory
ar: الدليل

en: Sort by
ar: الترتيب حسب

en: Changed
ar: تم التغير

en: User name
ar: اسم المستخدم

en: User status
ar: حالة المستخدم

en: Timezone
ar: المنطقة الزمنية

en: Apply
ar: تطبيق

en: Language code
ar: رمز اللغة

en: Offset
ar: الإزاحة

en: About
ar: حول

en: - All -
ar: - الكل -

en: Asc
ar: تصاعدي

en: Master
ar: الرئيسي
