User history (8.x-1.0-rc2) - en to bs translation catalogue (18 entries)

en: Delete
bs: Briši

en: Edit
bs: Izmjeni

en: Password
bs: Lozinka

en: Settings
bs: Postavke

en: Name
bs: Ime

en: Label
bs: Oznaka

en: View
bs: Pregled

en: History
bs: Istorija

en: User
bs: Korisnik

en: Created
bs: Kreiran

en: All
bs: Sve

en: Page
bs: Strana

en: Roles
bs: Uloge

en: Last access
bs: Zadnji pristup

en: Directory
bs: Direktorij

en: Sort by
bs: Sortiraj prema

en: User name
bs: Korisničko ime

en: Apply
bs: Primjeni
