User history (8.x-1.0-rc2) - en to el translation catalogue (37 entries)

en: Status
el: Κατάσταση

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Action
el: Ενέργεια

en: Login
el: Είσοδος

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: Reset
el: Επαναφορά

en: Password
el: Συνθηματικό

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Name
el: Όνομα

en: Label
el: Ετικέτα

en: View
el: Προβολή

en: History
el: Ιστορικό

en: Mail
el: Ηλεκτρονικό μήνυμα

en: User
el: Χρήστης

en: User ID
el: Αναγνωριστικό χρήστη

en: Created
el: Δημιουργήθηκε

en: All
el: Όλες

en: Page
el: Σελίδα

en: Roles
el: Ρόλοι

en: File name
el: Όνομα αρχείου

en: Last access
el: Τελευταία προσπέλαση

en: Last login
el: Τελευταία σύνδεση

en: Desc
el: Φθί

en: Sort by
el: Ταξινόμηση κατά

en: Changed
el: Τροποποιημένο

en: User name
el: Όνομα χρήστη

en: Timezone
el: Ζώνη ώρας

en: Apply
el: Εφαρμογή

en: Language code
el: Κωδικός γλώσσας

en: Offset
el: Αντιστάθμιση

en: About
el: Περί

en: User roles
el: Ρόλοι χρηστών

en: Items per page
el: Είδη ανά σελίδα

en: - All -
el: - Όλα -

en: Asc
el: Αύξ

en: Whether the user is active or blocked.
el: Εάν ο χρήστης είναι ενεργός ή αποκλεισμένος.

en: The roles the user has.
el: Οι ρόλοι που έχει ο χρήστης.
