User history (8.x-1.0-rc2) - en to eo translation catalogue (25 entries)

en: Status
eo: Stato

en: Delete
eo: Forigu

en: Action
eo: Ago

en: Edit
eo: Redaktu

en: Reset
eo: Restarigu

en: Password
eo: Pasvorto

en: Settings
eo: Agordoj

en: Name
eo: Nomo

en: Label
eo: Etikedo.

en: View
eo: Vidu

en: History
eo: Historio

en: Mail
eo: Retpoŝto

en: User
eo: Uzanto

en: Email
eo: Retmesaĝo

en: Created
eo: Kreita

en: All
eo: Ĉiuj

en: Page
eo: Paĝo

en: Roles
eo: Roloj

en: Last access
eo: Lasta aliro

en: Desc
eo: malkreske

en: Sort by
eo: Ordigu laŭ

en: Apply
eo: Apliku

en: Language code
eo: Lingva kodo

en: - All -
eo: - Ĉio -

en: Asc
eo: kreske
