User history (8.x-1.0-rc2) - en to fil translation catalogue (14 entries)

en: Status
fil: Kalagayan

en: Delete
fil: Tanggalin

en: Edit
fil: Wastuhin

en: Reset
fil: Ibalik sa pamantayan

en: Password
fil: Hudyat

en: Settings
fil: Mga pagtatakda

en: Name
fil: Pangalan

en: View
fil: Tingnan

en: History
fil: Kasaysayan

en: Created
fil: Inilikha

en: All
fil: Lahat

en: Page
fil: Pahina

en: Roles
fil: Mga papel

en: File name
fil: Pangalan ng talaksan
