User history (8.x-1.0-rc2) - en to sr translation catalogue (20 entries)

en: Status
sr: Статус

en: Delete
sr: Избриши

en: Action
sr: Акција

en: Login
sr: Пријављивање

en: Edit
sr: Измени

en: Password
sr: Лозинка

en: Settings
sr: Подешавања

en: Name
sr: Име

en: Label
sr: Ознака

en: View
sr: Преглед

en: Mail
sr: Пошта

en: User
sr: Корисник

en: Email
sr: Е-мејл адреса

en: User ID
sr: ID корисника

en: Created
sr: Направљено

en: Roles
sr: Улоге

en: Last login
sr: Задња пријава

en: Sort by
sr: Сортирај по

en: Changed
sr: Промењен

en: Language code
sr: Кȏд језика
