User history (8.x-1.0-rc3) - en to am translation catalogue (17 entries)

en: Status
am: ሁኔታ

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Action
am: እርምጃ

en: Edit
am: አርትእ

en: Password
am: የይለፍ ቃል

en: Settings
am: ቅንብሮች

en: Name
am: ስም

en: Label
am: መሰየሚያ

en: View
am: ትይታ

en: History
am: ታሪክ

en: Mail
am: ደብዳቤ

en: User
am: ተጠቃሚ

en: Email
am: ኢሜይል

en: Active
am: ገባሪ

en: Roles
am: ሚናዎች

en: Blocked
am: የተጣመረ

en: Language code
am: የቋንቋ ኮድ
