User history (8.x-1.0-rc3) - en to ht translation catalogue (6 entries)

en: Status
ht: Eta

en: Password
ht: Mo pas

en: Name
ht: Non

en: User
ht: Itilizatè

en: Changed
ht: Chanje

en: Language code
ht: Kòd lang lan
