User history (8.x-1.0-rc3) - en to or translation catalogue (8 entries)

en: Status
or: ଅବସ୍ଥିତି

en: Delete
or: ଅପସାରଣ କରନ୍ତୁ

en: Password
or: ପ୍ରବେଶ ସଂକେତ

en: Email
or: ଇ-ମେଲ

en: Active
or: ସକ୍ରିୟ

en: Last access
or: ଶେଷ ପ୍ରବେଶ

en: Blocked
or: ନିଷିଦ୍ଧ

en: Language code
or: ଭାଷା ସଂକେତ
