User history (8.x-1.0-rc3) - en to sl translation catalogue (19 entries)

en: Status
sl: Stanje

en: Delete
sl: Izbriši

en: Action
sl: Akcija

en: Login
sl: Prijava

en: Edit
sl: Uredi

en: Password
sl: Geslo

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Name
sl: Ime

en: Label
sl: Oznaka

en: View
sl: Prikaži

en: History
sl: Zgodovina

en: User
sl: Uporabnik

en: Created
sl: Ustvarjeno

en: Active
sl: Aktiven

en: Roles
sl: Vloge

en: Last access
sl: Zadnji dostop

en: Blocked
sl: Blokiran

en: Language code
sl: Koda jezika

en: About
sl: O modulu
