User history (8.x-1.0-rc4) - en to si translation catalogue (8 entries)

en: Status
si: තත්වය

en: Delete
si: මකාදමන්න

en: Edit
si: සංස්කරණය

en: Password
si: මුරපදය

en: Name
si: නම

en: Label
si: ලේබලය

en: History
si: ඉතිහාසය

en: User
si: පාවිච්චි කරන්නා
