User history (8.x-1.0-rc4) - en to sk translation catalogue (33 entries)

en: Status
sk: Stav

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Action
sk: Akcia

en: Login
sk: Prihlásiť sa

en: Edit
sk: Upraviť

en: Password
sk: Heslo

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Name
sk: Názov

en: Label
sk: Označenie

en: View
sk: Zobraziť

en: History
sk: História

en: Mail
sk: Pošta

en: User
sk: Používateľ

en: Email
sk: E-mail

en: User ID
sk: ID používateľa

en: Created
sk: Vytvorené

en: Active
sk: Aktívny

en: Roles
sk: Kategórie používateľov

en: File name
sk: Názov súboru

en: Last access
sk: Posledný prístup

en: Last login
sk: Posledné prihlásenie

en: Directory
sk: Adresár

en: Blocked
sk: Blokovaný

en: Changed
sk: Zmenené

en: User name
sk: Meno používateľa

en: Timezone
sk: Časové pásmo

en: Language code
sk: Kód jazyka

en: About
sk: Informácie o

en: User roles
sk: Kategórie používateľov

en: Processed @current out of @total.
sk: Spracované @current / @total.

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
sk: Pri spracovaní operácie @operation s argumentmi došlo k chybe : @args

en: Whether the user is active or blocked.
sk: Či je používateľ aktívny alebo blokovaný.

en: Langcode
sk: Kód jazyka
