User history (8.x-1.0-rc4) - en to ug translation catalogue (20 entries)

en: Status
ug: ھالەت

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Action
ug: مەشغۇلات

en: Login
ug: كىرىش

en: Password
ug: پارول

en: Settings
ug: تەڭشەكلەر

en: Name
ug: ئىسىم

en: Label
ug: بەلگە

en: View
ug: كۆرۈنۈش

en: History
ug: مەشغۇلات خاتىرىسى

en: Email
ug: ئېلخەت

en: Created
ug: قۇرۇلدى

en: Roles
ug: ئەزا ھوقۇقى

en: File name
ug: ھۆججەت نامى

en: Last access
ug: ئاخىرقى زىيارەت

en: Last login
ug: ئاخىرقى زىيارەت

en: Blocked
ug: توسۇش

en: Timezone
ug: ۋاقىت رايونى

en: Language code
ug: تىل كودى

en: About
ug: ھەققىدە
