User history (8.x-1.0) - en to et translation catalogue (38 entries)

en: Status
et: Olek

en: Delete
et: Kustuta

en: Action
et: Tegevus

en: Login
et: Sisselogimine

en: Edit
et: Muuda

en: Password
et: Parool

en: Settings
et: Seaded

en: Name
et: Nimi

en: Label
et: Nimetus

en: View
et: Kuva

en: History
et: Ajalugu

en: Mail
et: E-post

en: User
et: Kasutaja

en: Email
et: E-kiri

en: User ID
et: Kasutaja ID

en: Created
et: Loodud

en: Active
et: Aktiivne

en: Roles
et: Rollid

en: File name
et: Faili nimi

en: Last access
et: Viimane külastus

en: Last login
et: Viimane sisselogimine

en: Directory
et: Kataloog

en: Blocked
et: Blokeeritud

en: Changed
et: Muudetud

en: User name
et: Kasutajanimi

en: User status
et: Kasutaja staatus

en: Timezone
et: Ajavöönd

en: Language code
et: Keele kood

en: About
et: Programmist

en: User roles
et: Kasutaja rollid

en: Difference
et: Erinevused

en: Whether the user is active or blocked.
et: Kas kasutaja on aktiveeritud või blokeeritud.

en: The email address used for initial account creation.
et: E-posti aadress millega kasutajakonto algselt loodi.

en: The roles the user has.
et: Rollid, mis kasutajakontoga on seotud.

en: Preferred admin language code
et: Eelistatud haldusliidese keelekood

en: Preferred language code
et: Eelistatud keele kood

en: The password of this user (hashed).
et: Selle kasutaja parool (räsi).

en: Initial email
et: Algne e-post
