User history (8.x-1.0) - en to lt translation catalogue (30 entries)

en: Status
lt: Būsena

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Action
lt: Veiksmas

en: Login
lt: Prisijungti

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Password
lt: Slaptažodis

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Label
lt: Etiketė

en: View
lt: Peržiūrėti

en: History
lt: Istorija

en: Mail
lt: Paštas

en: User
lt: Narys

en: Email
lt: El. paštas

en: User ID
lt: Nario ID

en: Created
lt: Sukurta

en: Active
lt: Aktyvus

en: Roles
lt: Rolės

en: File name
lt: Failo pavadinimas

en: Last access
lt: Naudojosi

en: Last login
lt: Paskutinis prisijungimas

en: Directory
lt: Katalogas

en: Blocked
lt: Užblokuotas

en: Changed
lt: Pakeista

en: User name
lt: Nario vardas

en: Timezone
lt: Laiko juosta

en: Language code
lt: Kalbos kodas

en: File format
lt: Failo formatas

en: About
lt: Apie

en: User roles
lt: Narių rolės
