User history (8.x-1.0) - en to pa translation catalogue (11 entries)

en: Status
pa: ਹਾਲਤ

en: Delete
pa: ਹਟਾਓ

en: Edit
pa: ਸੋਧ

en: Password
pa: ਪਾਸਵਰਡ

en: Name
pa: ਨਾਂ

en: View
pa: ਵੇਖੋ

en: History
pa: ਅਤੀਤ

en: User
pa: ਯੂਜ਼ਰ

en: Active
pa: ਚਾਲੂ

en: Roles
pa: ਰੋਲ

en: Last access
pa: ਆਖਰੀ ਵਰਤੋਂ
