User history (8.x-1.1) - en to gu translation catalogue (24 entries)

en: Status
gu: સ્થિતિ

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Action
gu: ક્રિયા

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Password
gu: સાંકેતિક શબ્દ

en: Settings
gu: સમાયોજન

en: Name
gu: નામ

en: Label
gu: શિર્ષક

en: View
gu: જુઓ

en: Mail
gu: મેઇલ

en: User
gu: વપરાશકર્તા

en: Email
gu: ઈ-મેઈલ

en: All
gu: બધા

en: Active
gu: સક્રિય

en: Page
gu: પ્રુષ્ઠ

en: Roles
gu: હોદ્દાઓ

en: File name
gu: ફાઈલનું નામ

en: Last login
gu: છેલ્લાે પ્રવેશ

en: Changed
gu: બદલ્યું

en: User name
gu: વપરાશકર્તાનુ નામ

en: User status
gu: વપરાશકર્તા સ્થિતિ

en: Apply
gu: લાગુ કરો

en: Language code
gu: ભાષા સંકેત

en: About
gu: વિશે
