User history (8.x-1.1) - en to mn translation catalogue (21 entries)

en: Status
mn: Төлөв

en: Delete
mn: Устгах

en: Action
mn: Үйлдэл

en: Login
mn: Нэвтрэх

en: Edit
mn: Засварлах

en: Reset
mn: Анхны хэвд оруулах

en: Password
mn: Нууц үг

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: Name
mn: Нэр

en: View
mn: Харах

en: History
mn: Түүх

en: Mail
mn: Шуудан

en: User
mn: Хэрэглэгч

en: Email
mn: Имэйл

en: User ID
mn: Хэрэглэгчийн ID

en: Created
mn: Үүссэн

en: All
mn: Бүгд

en: Active
mn: Идэвхтэй

en: Page
mn: Хуудас

en: Roles
mn: Үүргүүд

en: Language code
mn: Хэлний код
