User history (8.x-1.2) - en to az translation catalogue (26 entries)

en: Status
az: Vəziyyət

en: Delete
az: Sil

en: Action
az: Fəaliyyət

en: Edit
az: Dəyiş

en: Password
az: Parol

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Name
az: Ad

en: View
az: Görünüş

en: History
az: Tarix

en: User
az: İstifadəçi

en: User ID
az: İstifadəçi İD-si

en: Created
az: Yaradıldı

en: Active
az: Aktiv

en: Roles
az: Rollar

en: File name
az: Fayl adı

en: Last access
az: Son icazə

en: Last login
az: Son loqin

en: Directory
az: Kataloq

en: Blocked
az: Blok edilib

en: Changed
az: Dəyişdi

en: User name
az: İstifadəçi adı

en: User status
az: İstifadəçi statusu

en: Timezone
az: Saat qurşağı

en: Language code
az: Dil kodu

en: About
az: Haqqında

en: User roles
az: İstifadəçi rolları
