User history (8.x-1.2) - en to ca translation catalogue (39 entries)

en: Status
ca: Estat

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Action
ca: Acció

en: Login
ca: Entrada

en: Edit
ca: Edita

en: Password
ca: Contrasenya

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Name
ca: Nom

en: Label
ca: Etiqueta

en: View
ca: Mostra

en: History
ca: Història

en: Mail
ca: Correu

en: User
ca: Usuari

en: Email
ca: Correu electrònic

en: User ID
ca: Identificador d'usuari

en: Created
ca: Creat

en: Active
ca: Actiu

en: Roles
ca: Rols

en: File name
ca: Nom del fitxer

en: Last access
ca: Darrer accés

en: Last login
ca: Darrer inici de sessió

en: Directory
ca: Directori

en: Blocked
ca: Bloquejat

en: Changed
ca: Canviat

en: User name
ca: Nom d'usuari

en: User status
ca: Estat de l'usuari

en: Timezone
ca: Zona horària

en: Language code
ca: Codi de llengua

en: File format
ca: Format del fitxer

en: About
ca: Detalls

en: User roles
ca: Rols de l'usuari

en: Batch size
ca: Mida del lot

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
ca: Hi ha hagut un error mentre es processava @operation amb paràmetres : @args

en: Whether the user is active or blocked.
ca: Si un usuari està actiu o bloquejat.

en: The email address used for initial account creation.
ca: L'adreça de correu electrònic utilitzada per la creació de comptes d'usuari.

en: The roles the user has.
ca: Els rols que té l'usuari.

en: The password of this user (hashed).
ca: La contrasenya d'aquest usuari (hash).

en: Initial email
ca: Adreça de correu electrònic inicial

en: User profile tab
ca: Pestanya del perfil d'usuari
